0%

Avalon press-room photo

Про комерційні приміщення у житлових комплексах компанії Avalon

до 30 січня 2020

«Ми займаємося девелопментом житлової нерухомості з 2014 р. За цей час команда реалізувала 7 проєктів та понад 150 тис. м² нерухомості. 
В активній фазі будівництва - ще 5 об‘єктів, а також два житлових комплекси у 2 кварталі 2020 р. здаються в експлуатацію. Концепція «місто у місті» – таким принципом керуємося у проєктуванні сучасного та комфортного житла. Інфраструктура житлових комплексів спроєктована і доповнена приміщеннями комерційного призначення, які створюють додатковий комфорт для мешканців житлового кварталу.Планування та проєктування комерційних площ у житлових комплексах відбувається за участю команди експертів та зовнішніх консультантів. Усе для того, щоб життя мешканців житлових комплексів компанії Avalon було самодостатнім. 
Зараз на етапі реалізації – комерційні приміщення у житлових комплексах: Avalon Flex (вул. Топольна, 4), Avalon Up (просп. Червоної Калини, 60), Avalon Holiday (вул. Героїв Майдану – вул. Проектована). Дякуємо клієнтам за те, що для свого бізнесу обираєте нерухомість компанії Avalon у житлових комплексах Avalon Lux, Avalon 37, Avalon, Avalon Garden, Avalon 2Day, Avalon Comfort, Avalon Light, Avalon Time, Avalon Zelena Street”.

Телефон

0 800 500 055