0%

Project Image

Avalon Garden

Готовність

Здано в експлуатацію

100% готовності

Контакти

вул. Порохова 20а, Львів

Photo
Photo

Готовність

Здано в експлуатацію

100% готовності

Контакти

вул. Порохова 20а, Львів

Avalon Garden

Avalon Garden – інноваційний та унікальний житловий комплекс Львова, який став дебютним проектом компанії. Головною з багатьох переваг комплексу є винятковий підхід до споживача. Саме думка львів’ян щодо очікувань від житлового комплексу стала ключовою у створенні проекту. Таким чином, отримані думки та побажання людей дозволили розробникам створити проект комфортного і сучасного комплексу. В Avalon Garden є все необхідне для комфортного, здорового і безтурботного життя: зелена і розкішна прибудинкова територія, розвинена внутрішня інфраструкура для прогулянок та сучасний екстер’єр.
About Project
About Project
Project gallery
Project gallery
Project gallery

Зростання вартостi метрів квадратних у рамках Avalon Garden

широкий потенцiал для великих iнвестицiй.

500$

старт продажу

750$

будівництво

950$

зданий проект

Avalon

технічні характеристики

01

адреса

порохова, 20а, львів

клас

комфорт

технологія будівництва

монолітно - каркасна

будинків

2

стіни

керамоблок

висота стелі

2,8

поверховість

12-15

утеплення

мінеральна вата

кількість квартир

465

паркінг

гостьовий, гаражні бокси

Avalon
Це величний історичний вокзальний комплекс, розташований у центрі міста Львова. Він служить головним транспортним вузлом міста і забезпечує зручність подорожей для тисяч пасажирів щодня. Вокзал відомий своєю архітектурою, що поєднує елементи стилю еклектика і неокласики. Усередині вокзалу можна знайти різноманітні послуги, включаючи каси продажу квитків, кав'ярні, магазини та інформаційні пункти. Львівський вокзал є символом міста та однією з головних вхідних брам до Львова для мандрівників.
Спортивний стадіон "Сільмаш", розташований у колишньому промисловому районі "Богданівка" на заході міста, має два входи: головний з боку вулиць Народної та Сулими, другий - з вулиці Любінської. Крім футбольного поля з трав'яним покриттям, стадіон обладнаний грунтовими ігровими майданчиками, легкоатлетичними доріжками та адміністративним корпусом.
Це найбільший торговий центр на заході України з площею комплексу 160000 квадратних метрів. Розташований у щільно забудованому житловому районі, знаходиться в пішій доступності від комплексу для близько 200 000 мешканців. Має вигідне розташування: всього в 1 кілометрі від міжнародного аеропорту імені Д. Галицького, в 3 кілометрах від залізничного вокзалу та в 6 кілометрах від центру Львова.
Це бізнес-центр класу В у Франківському районі Львова, що надає всі необхідні умови для успішного ведення як малих, так і великих бізнесів. Він пропонує комфортні офісні приміщення різних розмірів, розгорнуту інфраструктуру, додаткові сервіси та зручне розташування.
Головний залізничний вокзал
Стадіон "Сільмаш"
ТВК "Південний"
БЦ "Таурус"

Головний залізничний вокзал

100 метрів

Стадіон "Сільмаш"

2.5 кілометри

ТВК "Південний"

700 метрів

БЦ "Таурус"

Інфраструктура на карті Інфраструктура на карті Інфраструктура на карті

Інші проекти

Дивитися всі проекти Дивитися всі проекти Дивитися всі проекти

Дивитися всі проекти

Квартири вiд $/м²

1. Про проект