0%

Project Image

Avalon Zelena St.

Вартість

від 60000 $

від 1505 $/м²

Готовність

READY

100% готовності

Адреса

вул. Зелена 204, Львів

Photo
Photo

Вартість

від 2.51 млн ₴

від 63105 ₴/м²

Готовність

READY

100% готовності

Адреса

вул. Зелена 204, Львів

Avalon Zelena St. Avalon Zelena St.

Оазис спокою та комфорту. Проект комфорт-класу, що гармонійно вписався в район вулиці Зелена та заповнив його життям. Це про відчуття гармонії між ритмом шумного міста та спокійним відпочинком вдома. Простір створено так, щоб вам було комфортно прогулюватись самому, вийти з собакою, адже тут сформувалось справжнє ком'юніті любителів тварин та погуляти з дітьми. В цьому комплексі встановлені сучасні дитячі майданчики від компанії Hipp, виконані з екологічних матеріалів та створені для розвитку діток. Також, ви отримуєте самодостатню інфраструктуру, щоб закрити усі свої потреби: від супермаркета, затишних кав'ярень та ресторанів до сучасної косметології. Avalon Zelena St. - вдале місце, щоб відновити сили та жити життя.
About Project
About Project
Project gallery
Project gallery
Project gallery
Project gallery

Зростання вартостi метрів квадратних у рамках Avalon Zelena St.

широкий потенцiал для великих iнвестицiй.

500$

старт продажу

900$

будівництво

1 400$

зданий проект

Avalon

технічні характеристики

01

адреса

зелена, 204, львів

клас

комфорт

технологія будівництва

монолітно - каркасна

будинків

5

стіни

керамоблок

висота стелі

2,65 м

поверховість

9-10

утеплення

мінеральна вата

паркінг

гостьовий, підземний

Avalon
Сільпо - це популярна українська мережа супермаркетів, що пропонує широкий вибір продуктів харчування та побутових товарів. Завдяки зручному розташуванню магазинів у багатьох містах України, Сільпо став популярним місцем для здійснення щоденних покупок.
Розташований в центрі міста, він є символом спортивного духу та командної гри. Його сучасна архітектура, місткість та зручніість створюють ідеальні умови для перегляду футбольних матчів та інших спортивних подій. Стадіон "Україна" - місце, де спорт зустрічається з емоціями та зближує людей навколо спільної любові до гри
Revive - це косметологічна клініка, розташована у Львові. Вона відома своїм професійним підходом до косметологічного лікування та процедур, спрямованих на поліпшення зовнішнього вигляду та догляд за шкірою. Revive забезпечує комфортне та професійне оточення для своїх пацієнтів, допомагаючи їм відчути себе красивими та впевненими у своєму вигляді.
Це прекрасний парк, що пропонує відпочинок у природному середовищі. Він розташований у центральній частині міста і є одним з найстаріших парків Львова. Парк Погулянка відомий своїми живописними краєвидами, газонами та деревами, що створюють приємну атмосферу для прогулянок і відпочинку на свіжому повітрі.
Супермаркет "Сільпо"
Стадіон "Україна"
Косметологічна клініка "Revive"
Парк "Погулянка"

700 метрів

Супермаркет "Сільпо"

2 кілометри

Стадіон "Україна"

50 метрів

Косметологічна клініка "Revive"

3.5 кілометри

Парк "Погулянка"

Інфраструктура на карті Інфраструктура на карті Інфраструктура на карті

Інші проекти

Дивитися всі проекти Дивитися всі проекти Дивитися всі проекти

Дивитися всі проекти

Квартири вiд 1 505 $/м²

1. Про проект