0%

Avalon press-room photo

Індивідуальні умови розтермінування

до 1 липня 2024

старт 1 липня 2023

В Avalon ми розуміємо, що кожен клієнт має свої унікальні потреби і можливості, та на скільки важливим кроком є купівля квартири. 
Тому ми пропонуємо індивідуальні умови розтермінування, які враховують ваші фінансові можливості і забезпечують максимальну зручність.

Наша команда фахівців з управління продажами готова співпрацювати з вами для розробки персоналізованого плану розтермінування, який відповідає вашим індивідуальним потребам. Ми пропонуємо гнучкі умови щодо розміру першого внеску, тривалості розтермінування та графіку платежів.

Наша мета - зробити процес придбання нерухомості легким та доступним для вас. Ми готові врахувати ваші можливості та побажання і підібрати оптимальні умови розтермінування, які дозволять вам розподілити вартість на зручні для вас платежі, зберігаючи при цьому фінансову стабільність.

Будь-які індивідуальні умови розтермінування обговорюються особисто з кожним клієнтом. Наші спеціалісти з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію та консультацію, щоб ви могли зробити обдуманий вибір.
Залишити заявку Залишити заявку Залишити заявку

Акцiя Дiє на квартири

Дякуємо!

Avalon form image

Залишити заявку

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом

Натискаючи кнопку, ви приймаєте полiтику конфiденцiйностi та даєте згоду на обробку персональних даних

Надіслати Надіслати Надіслати

Телефон

0 800 500 055